.....................ماساژ تایلندی برای بانوان در تهران؛ ماساژور مرد هم داریم

ماساژ به شیوه كاملا تایلندی
مهم نیست كه چه مركزی خدمات ماساژ را ارائه كند مهم این كه حتما تایلندی باشد. این را یكی از كسانی كه خدمات ماساژ را دریافت می كند می‌گوید؛ اما خودش هم نمی‌داند كه ماساژ تایلندی چه ویژگی دارد.
ماساژ تایلندی در واقع به "یوگا برای افراد تنبل" تشبیه شده كه در آن تمام عضلات بدن كشیده و مفاصل نیز باز و بسته می‌شوند. این ماساژ باید از كف پا شروع و كم كم به قسمت های بالایی هدایت شود و برای كسانی مناسب كه فعالیت بدنی كمی دارند.
زن جوانی كه مسوول یكی از این مراكز است، درباره این نوع ماساژ توضیح می دهد: ماساژ تایلندی نیازی به زور و قدرت بدنی ندارد و در واقع نوعی تكنیك است. تكنیك كار با نقاط حساس بدن كه در نهایت به آرامش فرد منتهی می‌شود.هزینه ماساژ كل بدن 50 هزار تومان است كه یك ساعت طول می كشد. البته ماساژ صورت، هزینه متفاوتی دارد. چون پنج مرحله است و 90 دقیقه طول می‌كشد و هزینه آن هم 55 هزار تومان است.
ماساژور مرد هم داریم
بیشتر مراكز تخصصی ماساژ از ارائه خدمات توسط ماساژور مرد برای خانم‌ها خودداری می كنند اما مراكزی هستند كه بدون هیچ محدودیتی قصدشان تنها رضایت مشتریان است! مسوول یكی از این مراكز با خونسردی می‌گوید: اگر خانمی ماساژور مرد بخواهد از نظر ما مشكلی ندارد. در این مركز خدمات ماساژ برای خانم‌ها توسط آقایان انجام می‌شود اما ماساژور خانم برای آقایان نداریم!
با 6 جلسه ماساژور شوید
برخی از مراكز نیز در كنار ارائه خدمات ماساژ، جلسات آموزشی هم دارند كه به صورت عملی برگزار می شود و صد تا صدو هفتاد هزار تومان هزینه دارد.مرد جوانی كه مربی یكی از این مراكز است معتقد است كه با گذراندن 6 جلسه آموزشی می توان تمام فنون مربوط به ماساژ را فرا گرفت.
البته سی دی های آموزش ماساژ نیز با زیر نویس فارسی! وجود دارند كه بین 2 تا 5 هزارتومان قیمت دارند و در بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی یافت می‌شوند. با توجه به این كه تب ماساژ روز به روز جای خود را در زندگی روزمره آدم ها باز می كند سوال این جا است كه آیا مرجعی برای نظارت بر این مراكز وجود دارد یا خیر؟

نگاشته شده توسط بهزاد در دوشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۰ و ساعت 5:34
.:: Powered By blogfa.com Copyright © 2009 by nobateasheqi ::.
با سلام
این وبلاگ مخصوص عاشقان است . عاشقان سابق ، عاشقان اکنون ، عاشقان اسبق و عاشقان آینده . به هر کس عاشق است خوش آمد می گوئیم . بفرمائید و از عاشقانه های ما لذت ببرید و در آنها شرکت کنید . تمام موضوعهای این وبلاگ عاشقانه است. همه ی مطالب در اینجا فقط از نظر عشقی مطرح شده و بررسی می شود. شعرهای عشقی ، عکسهای عشقی ، متنهای عشقی ، طنزهای عشقی خاطرات عشقی ، اخبار عشقی ، تاریخ عشق ، شکست عشقی ، پیروزی عشقی و ... خلاصه همه چیز عشقی .


صفحه نخست
پروفایل مدیر وبگاه
تماس با ما
بایگانی وبگاه
عناوین مطالب وبگاهخبر
تاریخ
طنز
عکس
آموزش
داستان
دانشمندان
هنرمندان
ترانه
شعر نو
شعر کهنه
دل نوشت
آزاد
دل پیام
»تعداد بازديدها:
»کاربر: Admin